» Dyskoteka Walentynkowa

Dnia 7 lutego 2013 r. w godzinach: 1600 – 1900 odbędzie się ostatnia dyskoteka WALENTYNKOWA prowadzona przez uczniów klas III c, którzy przygotowali dobrą muzykę oraz zaprosili zespół taneczny, który rozpocznie szkolną zabawę

Serdecznie zapraszamy !!!

» Zajęcia dla Uczniów podczas ferii zimowych 2013

Plan zajęć realizowanych dla uczniów Gimnazjum Nr 8 podczas ferii zimowych w okresie od 14.01.2013 - do 25.01.2013

(od poniedziałku do piątku)

• ZAJĘCIA SPORTOWE NA SALI GIMNASTYCZNEJ od 9:30 do 11:30 Prowadzący - P. Michał Horna

• ZAJĘCIA SPORTOWE NA SALI GIMNASTYCZNEJ od 12:30 14:30 Prowadząca P. Judyta Tobolska (w planie m.in. zajęcia taneczne)

• ZAJĘCIA INFORMATYCZNE od 9:00 - 11:00 Prowadzący - P. Krzysztof Gzella

» Tesco dla Szkół

Szkoła nasza bierze udział w konkursie organizowanym przez Tesco dla szkół
pt. "zdrowo najedzeni"

link do naszego filmiku - przejdź do filmu.
Załóż konto i oddawaj głosy !

» Konkurs "Pocztówka z wakacji"

Dnia 12.11.2012r. rozstrzygnięto konkurs pt. "Pocztówka z wakacji" organizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu. Uczeń klasy IIIB Sebastian Kozłowski otrzymał wyróżnienie w konkursie.

» Konkursu o św. Elżbiecie

Dnia 27 października 2012 roku uczniowie naszej szkoły: Grablis Kinga i Czyściecki Arkadiusz zostali wraz z opiekunem p. Moniką Cichosz zaproszeni na finał diecezjalnego konkursu o św. Elżbiecie węgierskiej. Finał ten odbył się w Zespole Szkół nr 5 przy ul. Nauczycielskiej.

Po uroczystym otwarciu oraz dramie o św. Elżbiecie ogłoszono laureatów konkursu.
Kinga Grablis otrzymała wyróżnienie w kategorii literackiej na poziomie szkół gimnazjalnych, a Arkadiusz Czyściecki zdobył II miejsce w kategorii multimedialnej na poziomie szkół gimnazjalnych.