» Kiermasz podręczników

Dnia 26.06.2012r. w godz. 14:00 - 16:00 w holu Gimnazjum nr 8 (ul. Legionów 2) odbędzie się kiermasz używanych podręczników.

Serdecznie zapraszamy.

» Festyn Szkolny

Dnia 11 czerwca 2012 r.

od godz. 1130 do godz. 1430

w Gimnazjum nr 8 w Grudziądzu

odbędzie się szkolny festyn

„ŻYJMY W ZGODZIE Z NATURĄ”.

W programie:

• występ absolwentów naszej szkoły w tańcu nowoczesnym;
  • konkurs plastyczny;
  • scenki anglo- języczne i niemiecko- języczne;
  • konkurs dla uczniów klas pierwszych „Czy znasz prawa i obowiązki panujące w naszej szkole”;
  • pokaz udzielania I pomocy;
  • turniej 1 z 10 – konkurs wiedzy o krajach europejskich;
  • prezentacja multimedialna projektu „Zakątki ciszy w Grudziądzu”
  • gry i zabawy sportowe oraz karaoke;

oraz wiele innych atrakcji

» Zebrania z rodzicami

Dnia 21.05.2012r o godz. 16:30 odbędą się zebrania z rodzicami  uczniów wszystkich klas. Obecność obowiązkowa.

» Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Drodzy uczniowie. Przed nami  dwa ważne dla Polski święta: Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święto Konstytucji 3 Maja.  Zachęcam całą społeczność gimnazjum do włączenia się w obchody tych świąt państwowych poprzez udział w uroczystościach organizowanych z tej okazji .

List Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego otwórz

» Drzwi Otwarte

Ponad setka uczniów klas szóstych szkół podstawowych 27 kwietnia 2012 r. skorzystała z zaproszenia na drzwi otwarte naszej szkoły.  Gości powitała pani dyrektor Sławomira Gajewska

oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego.

Szóstoklasiści poznali  ofertę edukacyjną i zajęć pozalekcyjnych. Goście oklaskiwali również występ szkolnego kabaretu.

Po występach szóstoklasiści pod opieką uczniów z samorządu szkolnego zwiedzali całą szkołę, oglądając sale lekcyjne i inne pomieszczenia szkolne. Uczestniczyli również w pokazach fizycznych i chemicznych przygotowanych przez nauczycieli gimnazjum. Uczniowie mogli również sprawdzić swoje siły na siłowni, potańczyć w sali fitness oraz poćwiczyć na sali gimnastyczne. W sali informatycznej odbywały się zmagania matematyczne oraz śpiewy –karaoke.

Każdy gość otrzymał specjalnie przygotowany na ten dzień ulotkę informacyjną

o Gimnazjum nr 8.

Do zobaczenia we wrześniu!