» Dane szkoły

Pedagog/Psycholog

» Informacja dla uczniów
Rozpoczęcie roku szkolnego
dla wszystkich klas gimnazjalnych dnia 01.09.2015r. o godzinie 8:30 w auli szkolnej.
» UWAGA SZÓSTOKLASISTO
UWAGA SZÓSTOKLASISTO!!!
Gimnazjum nr 8 w Grudziądzu zaprasza absolwentów Szkół Podstawowych do podjęcia nauki
w klasie I w roku szkolnym 2015/2016.

Oferujemy dwa profile:

profil ogólny

profil siatkarsko – koszykarski

Podania składamy od 27.04.2015 r. do 10. 06.2015 r.
Druk podań można pobrać z zakładki pobierz po prawej stronie
» Konkurs "Najpiękniejsze miejsca święte Grudziądza i okolic"

Uczeń naszego Gimnazjum Bartosz Czyściecki z klasy II A zdobył I miejsce w konkursie multimedialnym "Najpiękniejsze miejsca świete Grudziądza i okolic". Wykonał on prezentację o Bazylice mniejszej pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa, kapliczkach i cmentarzach Grudziądza i okolic. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

» Kwestura PCK

Wolontariusze naszej szkoły włączyli się w pozyskiwanie środków finansowych na refundację ciepłych posiłków dla dzieci z ubogich rodzin. W soboty 9 i 16 maja w ramach kwesty PCK chodzili z puszkami kwestarskimi i zapraszali mieszkańców Grudziądza do podzielenia sie z bardziej potrzebującymi. Dziękujemy za przykład bezinteresownej pomocy.

» Konkurs ortograficzny "Złoty Byk".

Nasza uczennica - Kinga Grablis z klasy III A zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "Złoty Byk" organizowanym co roku przez Zespół Szkół Ogólnokształcących      nr 2 w Grudziądzu.

Cieszymy się z jej sukcesu i gratulujemy miejsca na podium.

» Warsztaty na temat Konstytucji 3 Maja

27 kwietnia reprezentanci poszczególnych klas wzięli udział w warsztatach na temat Konstytucji 3 Maja.  Odpowiadali na pytania związane z ustawą rządową i wykonywali plakat – symbol Konstytucji. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy, a miejsca zdobyli:

I miejsce – klasa III A

II miejsce – klasa III C

III miejsce – klasa I B

Cała społeczność szkolna natomiast w dniu 30 kwietnia usłyszy audycję patriotyczną na temat zbliżającej się uroczystości – Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

» Turniej z wiedzy o ruchu drogowym

W dniu 17.04.2015r. w ZSO nr 2 odbyły się miejskie eliminacje konkursu wiedzy o ruchu drogowym Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:

Maciej Skibowski
Michał Kawecki
Arkadiusz Czyściecki

Zajęliśmy III miejsce.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2015 by Nick Jones.