» Dane szkoły

email: gim8@grudziadz.com.pl

Pedagog/Psycholog

» Dzień Edukacji Narodowej

14 października, jak co roku, obchodziliśmy święto Komisji Edukacji Narodowej zwane Dniem Nauczyciela.
W czasie akademii uczniowie zaszczycili nas obecnością także rodzice.
Przypomniano nam historię KEN, przeprowadzone zostało  ślubowanie klas I , a wiersze, piosenki i scenka
humorystyczna dopełniły części artystycznej.
      Całość zwieńczyła trzecia już w naszej szkole Gala Nauczycielskich Oskarów, na której przedstawiono wyniki
uczniowskich wyborów w następujących kategoriach:

Złoty wykładowca, Bratnia dusza, Żartowniś roku, Luzak roku i Mikrofon roku.

» Warsztaty

25.09.2014r. odbyły się w naszej szkole warsztaty dla gimnazjalistów pt „Dbam o bezpieczeństwo własne i innych ludzi”
Tematyka obejmowała zagadnienia z zakresu bezpiecznego poruszania się po drodze i udzielania pierwszej pomocy.
Zwycięzcami w tej kategorii byli uczniowie w klasie IIIa – W. Mylke, M. Prusakiewicz, A. Czyściecki. W kategorii na
najładniejszy plakat zwyciężyli uczniowie klasy IIIb – M. Kamińska, M. Grubecka, D. Martko.

» Ekofestyn

20 września br. uczniowie naszego Gimnazjum uczestniczyli w "Ekofestynie".
Wspólnie z innymi mieszkańcami Grudziądza braliśmy udział w warsztatach świecownika, garncarskich
i papieru czerpanego. Smażyliśmy powidła i mełliśmy mąkę w młynie żarnowym.

Wpisując się  w akcję "Sprzątania Świata", układaliśmy kwiat petunii z butelek plastikowych oraz "korali"
z puszek po napojach.

Natomiast dzień wcześniej, 19 września w naszej szkole odbyły się warsztaty dotyczące akcji
"Sprzątanie Świata 2014". Uczniowie zmagali się z testem wiedzy nt. prawidłowej segregacji odpadów
oraz wykonywali plakaty o tematyce ekologicznej.

» Bieg Bronisława Malinowskiego

Weźmiemy udział w Ulicznym Biegu im. Bronisława Malinowskiego

Cała społeczność Gimnazjum nr 8 będzie uczestniczyć w Biegu Ulicznym im. Bronisława Malinowskiego.
Imprezę sportową, która od wielu lat wpisuje się w kalendarz wydarzeń sportowych naszego miasta
zaplanowano 20 września br.

Wszystkim, którzy w sobotę staną na linii startu życzymy wytrwałości, wielu emocji oraz jak najlepszych wyników.

» Zebranie rodziców

Dyrektor Gimnazjum nr 8 oraz wychowawcy zapraszają rodziców na zebranie w dniu 10.09.2014r.

godz. 16.00  klasy I
godz. 16.30  klasy II i III

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.