» Dane szkoły

email: gim8@grudziadz.com.pl

Pedagog/Psycholog

» Dzień Bezpiecznego Internetu

6 luty 2018 roku był wielkim wydarzeniem na terenie szkoły. W tym dniu obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu.  Wszyscy uczniowie włączyli się w obchody tego dnia. Przygotowali audycję radiową, plakaty dotyczące zasad bezpiecznego korzystania z Internetu, gazetki klasowe. Odbył się quiz nt.  zasad bezpieczeństwa w sieci. Zwycięzców  poznamy po okresie ferii zimowych.

» Odpowiedzialność prawna nieletnich za czyny karalne

W spotkaniu z funkcjonariuszem Komendy Miejskiej Policji Panią nadkomisarz Hanną Hydzik w Grudziądzu w dniu 05.02.2018 roku brała udział cała społeczność szkolna. Tematem spotkania była „Odpowiedzialność prawna nieletnich za czyny karalne".

» Kino Helios

25 stycznia 2018 roku wybraliśmy się do kina Helios na film pt. „Przytul mnie” w ramach „Dobrego Kina z Dawką Wiedzy”. Film był bardzo poruszający a wystąpienia ekspertów po seansie uświadomiły nam po raz kolejny, że nie należy stosować cyberprzemocy.

» Warsztaty w ZSGH

W dniu 18.01.2018 r. wzięliśmy udział w warsztatach " Ser czy Twaróg' w Zespole Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich.W trakcie których mieliśmy możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w zawodzie Technik Przetwórstwa Mleczarskiego oraz pod okiem nauczycieli i uczniów ZSGH nauczyliśmy się jak zrobić serek topiony.

» Jasełka

Dnia 22 grudnia spotkaliśmy się w auli na szkolnych Jasełkach, a potem w salach na klasowych wigiliach.Towarzyszył nam magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.