» Wyjazd do Białochowa

Dnia 30.09 klasy pierwsze, w ramach integracji klas i przygotowania do pasowania, wyjechały do Białochowa. Po spacerze ścieżką ekologiczną, uczniowie zasiedli wokół ogniska, zapach piekących się kiełbasek ściągnął sympatycznego czworonoga.Gdy uczniowie nabrali sił, to zmierzyli się z pytaniami dotyczącymi szkoły.Wykazali się znakomitą wiedzą.
Potem były zawody sportowe, które, po dogrywce, wyłoniły zwycięzcę:
klasę I A. Pogoda nam sprzyjała i wszyscy wróciliśmy zadowoleni, a 14.10 będzie pasowanie na gimnazjalistę.

» Bieg o mistrzostwo szkoły

Dnia 26.09.2013r. odbył się Bieg o Mistrzostwo Szkoły. Dystans wynosił 700m. dla dziewcząt i 900m. dla chłopców.

W biegu udział wzięło 28 uczniów, w tym 15 dziewcząt i 13 chłopców. Wśród dziewcząt zwyciężyła Ewelina Rumocka

z klasy II A z czasem 2,01 min. , zwyciężył Drzymalski Jakub  z klasy II C z czasem 2,40 min.

Zwycięzcy biegu otrzymali nagrody w postaci maskotek a wszyscy uczestnicy zostali poczęstowali słodyczami.

» Konkurs fotograficzny
Dnia 18.06.2013r został rozstrzygnięty Konkurs fotograficzny pt:"Widziane z żabiej perspektywy" organizowany przez Liceum Plastyczne w Grudziądzu.

Uczeń Klasy Ia Arkadiusz Czyściecki otrzymał wyróżnienie.

Gratulujemy serdecznie.

» Konkurs 1 z 10
Dnia 17.06.2013r. odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o krajach anglo- i niemieckojęzycznych.

I miejsce zajęła Weronika Boguniewicz - kl. III b
II miejsce zajął Dawid Gehrke - kl. III a
III miejsce zajęła Paula Stankiewicz - kl. II b

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!

» Kiermasz podręczników szkolnych

Dnia 09.09.2013r. w godz. 14:00 - 15:20 w holu Gimnazjum nr 8 (ul. Legionów 2) odbędzie się kiermasz używanych podręczników.
Zapraszamy również absolwentów naszej szkoły, którzy chcieliby sprzedać podręczniki z III klasy.

W załączniku spis podręczników na rok szkolny 2013/2014
- zobacz