» Koncert Noworoczny
Dnia 13 stycznia 2010 r. o godz. 18:00, uczniowie naszej szkoły - członkowie Koła Artystycznego wraz z opiekunem p. Krystyną Kozłowską uczestniczyli w Koncercie Noworocznym w Klubie Akcent w Grudziądzu. Koncert przygotowali uczniowie grudziądzkiej Szkoły Muzycznej. W czasie koncertu wystąpili:
  • kwintet akordeonowy
  • zespół muzyki rozrywkowej
  • orkiestra smyczkowa
  • orkiestra instrumentów dętych.
Koncert dostarczył nam wielu niezapomnianych wrażeń. Mieliśmy okazję "na żywo" podziwiać umiejętności wykonawców, w tym również grę koleżanek naszej szkoły - Pauliny Jezierskiej a skrzypcach oraz Marty Bagniewskiej na flecie poprzecznym.
» Walentynki w Gim8
mikolaj
Od poniedziałku do czwartku (8-11.02) w naszej szkole działa Poczta Walentynkowa. W tych dniach możemy wrzucać walentynki do skrzynki która znajduje się w sali nr 13. Kartki zostaną oddane odbiorcom na dyskotece szkolnej która odbędzie się w czwartek o godzinie 16:00.
» Projekt Unijny
mikolaj
Od 1 grudnia w naszej szkole realizowany jest projekt WND-POKL pt. "Grudziądzkie szkoły perspektywą rozwoju drogi edukacyjnej i zawodowej dzieci i młodzieży". W ramach projektu realizowane są zajęcia rozwijające wiedzę i umiejętności uczniów, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, zajęcia terapeutyczne oraz zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu gimnazjalnego. Planowany termin realizacji zajęć - do 4 czerwca 2010 r.
Szczególowy harmonogram zajęć w załączniku.
» I Ty możesz zostać św. Mikołajem
mikolaj
Od 1.12. do 11.12 rozpoczynamy akcję „I Ty możesz zostać św. Mikołajem” polega ona na zbiórce zabawek, maskotek i książek, z których wyrośliście. Zebrane zabawki zostaną przekazane na paczki dla ubogich.(rzeczy przynosimy do p. Czyścieckiej)
» Ozdoby na Kiermasz Świąteczny