» Zabawa andrzejkowa

Po kilku tygodniach pracy szkolnej zorganizowano 24 listopada 2011 r. dyskotekę andrzejkową. Trwała ona w godzinach 1600-1900. Każdy świetnie się bawił, wszyscy tańczyli i nikt „nie podpierał ściany”. Była dobra muzyka i zabawa trwała do końca wyznaczonej godziny. Pod koniec zabawy wszyscy byli trochę smutni, że to już koniec, ale spokojnie rozeszli się do domów.

» Dzień bez papierosa

Palić? Nie palić? Oto jest pytanie.
Czy znacie odpowiedź Panowie i Panie?
Nie palić! Rzecz jasna - odkrzykniemy zgodnie!
To bardzo niezdrowe i bardzo niemodne.

19 listopada 2011 r. w nasze szkole obchodziliśmy „DZIEŃ BEZ PAPIEROSA”. Z tej okazji odbył się apel podczas którego mieliśmy okazję obejrzeć scenki. Które ukazywały szkodliwość palenia papierosów.

» Spotkanie z Pisarzem

Dnia 26 października 2011r. uczennice naszej szkoły: Kamila Maciejewska, Daria Martko oraz Aleksandra Kowalska wzięły udział w spotkaniu z pisarzem Markiem Krajewskim, autorem Kryminałów. (Biblioteka Miejska) - Zobacz Zdjęcia

» Święto Komisji Edukacji Narodowej - Pasowanie Gimnazjalistów

Dnia 14 października 2011r. odbyła się akademia z okazji Dnia Nauczyciela.

Podczas uroczystości przedstawiono historię i działalność Komisji Edukacji Narodowej oraz program artystyczny składający się z piosenek i wierszy - podziękowań dla nauczycieli za ich trudną pracę pedagogiczną.

Dokładnie w Dzień Edukacji Narodowej, w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów. Przed ślubowaniem, reprezentanci klas pierwszych wzięli udział w rozgrywkach sportowych – najlepszą klasą okazała się I c. Część oficjalna uroczystości pasowania miała miejsce na auli szkolnej. Cała uroczystość prowadzona była przez uczniów klas II. Każda klasa I musiała wykonać zadania - było przy tym dużo śmiesznych sytuacji. W końcu nadeszła najważniejsza dla nas chwila – złożenie ślubowania. I tak staliśmy się gimnazjalistami. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom.

» Dyskotek Szkolna

Dnia 13 października 2011 r. na Sali gimnastycznej odbyła się szkolna dyskoteka na powitanie klas pierwszych . Trwała ona od 1600 do 1900. Oprawą muzyczną zajęli się uczniowie klasy II c. Podczas zabawy odbyło się losowanie nagród. Do samego końca wszyscy uczniowie tańczyli i śpiewali, zapominając o kłopotach i sprawdzianach.

Dziękujemy nauczycielom, którzy poświęcili swój wolny czas, aby pobyć

z nami, uczniami na dyskotece.

Społeczność Uczniowska