» Turniej z wiedzy o ruchu drogowym

W dniu 17.04.2015r. w ZSO nr 2 odbyły się miejskie eliminacje konkursu wiedzy o ruchu drogowym Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:

Maciej Skibowski
Michał Kawecki
Arkadiusz Czyściecki

Zajęliśmy III miejsce.

» Turniej Bowlingowy

W kolejnych już zawodach brało udział Gimnazjum nr 8, tym razem  w Turnieju Bowlingowym.

Naszą szkołę reprezentowali Małgorzata Zbyszewska i Arkadiusz Czyściecki.

Atmosfera w kręgielni była gorąca, niewiele zabrakło nam do miejsca na podium, dosłownie kilka strike-ów. Zabawa była przednia, a Małgosia w  podsumowaniu ogólnym zajęła dobrą, szóstą pozycję.

» Zebranie rodziców
INFORMACJE O ZEBRANIU Z RODZICAMI

W poniedziałek 13 kwietnia 2015 r. odbędzie się zebranie z rodzicami poszczególnych klas naszej szkoły.
Zebrania rozpoczną się o godz. 16.00 dla:
  • klas III w auli szkolnej, gdzie zostaną omówione procedury związane z egzaminem gimnazjalnym;
  • klas I i II w wyznaczonych klasach.
W tym dniu odbędzie się również o godz. 16.45 spotkanie Rady Rodziców z dyrektorem szkoły.

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!
» Dni Kopernikańskie
W ramach 43 OBCHODÓW DNI KOPERNIKOWSKICH W GRUDZIĄDZU w naszej szkole odbyły się warsztaty
pt. "Wspomnienia o Mikołaju Koperniku". podczas spotkania uczniowie mieli możliwość obejrzenia przedstawienia o życiu Mikołaja Kopernika oraz wziąć udział w konkursie ekonomicznym.
Wyniki konkursu:
I miejsce zajęła klasa III a w składzie: Sara Dombek, Arkadiusz Czyściecki, Paweł Wisniewski;
II miejsce zajęła klasa II a w składzie: Agata Szabowska, Bartosz Czyściecki, Marcel Mohr;
III miejsce zajęła klasa II c w składzie: Julia Jabłońska, Julia Rydzewska, Jakub Grabowski, Dawid Żukowski.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i pomysłowości przy wykonywaniu plakatu.
» Targi edukacyjne
26 marca 2015 r. uczniowie klas III wzięli udział w Targach Edukacyjnych zorganizowanych w hali sportowej Klubu Sportowego Olimpia. Uczniowie mogli w jednym miejscu zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych  z Grudziądza i okolic. Szkoły prezentowały swoje osiągnięcia a ich przedstawiciele chętnie udzielali odpowiedzi na pytania gimnazjalistów.