» Sportowy tydzień

Uczniowie Gimnazjum nr 8 miniony tydzień spędzili na sportowo :) .We wtorek Dziewczyny udały się do klubu sportowego Kokoro Gym, gdzie PawełZaremba (Wicemistrz Polski w Kicboxingu K-1, dwukrotny Wicemistrz Polski w Kyokushin Karate, założyciel, trener i zawodnik klubu KOKORO GYM ) przeprowadził profesjonalny trening samoobrony. Odmienna od codziennej forma zajęć wf bardzo podobała się uczennicom. Tego samego dnia popołudniu został rozegrany mecz w piłkę siatkową, a przeciwnikiem Gimnazjum nr 8 byli koledzy z Gimnazjum nr 6. Mecz przebiegał w bardzo miłej i sportowej atmosferze, po zaciętym pojedynku uczniowie Gimnazjum nr 8 przegrali mecz 1:3. Z niecierpliwością czekamy na rewanż !.W piątek został rozegrany turniej o Mistrzostwo Szkoły w Tenisa Stołowego. Mecze dostarczyły dużo emocji i do końca nie było zdecydowanego faworyta turnieju. Do finału zakwalifikowali się bracia Kirsz, Piotr i Paweł. W finale lepszy okazał się Piotr Kirsz,drugie miejsce przypadło Pawłowi, natomiast na trzecim placu uplasował się Marcel Cisek.